2019- 2020 koosseis

2019-2020 on Viru Rotary klubis 13 liiget:

  1. President – Jaan Salvan/ 22.06.2012
  2. Sekretär – Merje Meerits/ 01.06.2019
  3. Laekur – Külli Guljavin/ 28.10.2015
  4. Tarmo Bakler/ 23.04.2014
  5. Valdek Haugas/ 22.06.2012
  6. Neeme Kuningas/ 2000
  7. Arno Kirikmäe/ 23.04.2014
  8. Rein Luuse/ 22.06.2012
  9. Priidu Priks/ 22.06.2012
  10. Terje Rattur/ 22.06.2012 lahkus klubist 31.12.19
  11. Aivar Surva/ 22.06.2012 lahkus klubist 31.12.19
  12. Piia Tamm/ 22.06.2012
  13. Urmas Tiivoja/ 01.07.2015
  14. Tauno Võhmar/ 22.06.2012