Olla kink sellele maailmale 2015/16

international logoMeie 2015-2016 rotary-aasta teema on: “Olla kink sellele maailmale”.

Igaühel meist on midagi anda, kes iganes me oleme, mis iganes on meie koht elus. Me saame anda oma talenti, teadmisi, oskusi ja võimeid, panustada pingutusi ja püüdlusi; me saame anda oma pühendumust. Läbi Rotary saame me anda ja jagada oma andeid ja muuta teiste elusid ning meie maailma.

Öeldakse, et me sünnime rusikad kokkusurutult, kuid me sureme avatud kätega, ja et anded meie elus sinna käte vahele on kingitus Jumalalt. Mida me teeme head nende annetega, on kingitus tagasi Jumalale.

Me tuleme ilma võrdselt, kuid haarame endale erinevalt. Kuid kui lahkume, jätame kõik materiaalse seljataha. Läbi Rotary saame me jätta endast maha midagi reaalset ja kestvat.

Meie aeg on nüüd. Ja see ei tule kunagi tagasi. Olla kink sellele maailmale.

K.R. „Ravi“ Ravindran, President Rotary International 2015-16