02.12 kogusime tuluõhtuga 770 €

Heategevuslik salongiõhtu on möödas ja nüüd aeg teha tagasivaade.

Hämarduva taeva ja lumesaju all kõndisid mitmed jalapaarid erinevatest Keskväljuakunurkadest kokku Jõhvi linna uuemasse silmasalongi sellesama väljaku nurgal. Nagu oleks omavahel kokku lepitud. Kõik kribinal- krabinal ühest uksest sisse.

Aga nii justnimelt oligi- üks kena seltskond inimesi kogunes eelmisel reedel (02.12) Jõhvi Keskväljakul asuvasse Silmarõõm optikasse, kus nad tundsid ennast eriti mõnusalt. Mahe muusika, nostalgialuule ning maitsev tort. Juttu ja muljetamist jätkus veel kontserdijärgseltki tunniks ajaks.

Põhjus, miks kontsert sai organiseeritud ja tuluõhtuks tituleeritud, oli jõuluajale kohane- väike heategu Jõhvi vähekindlustatud perede lastele. Nüüd saavad nad tasuta silmakontrolli tulla ning need, kelle nägemine vajab korrigeerimist, saavad tasuta prilliraamid ja klaasid.

Kui palju siis raha kogusime?

Liitsime ja lahutasime- ülekanded, pluss sularaha ning raamatute müügist laekunud vahendid. Kokku, ei rohkem ega vähem, kui 770 €! Oleme väga rõõmsad seesuguse tulemuse üle.

  • Salongiõhtul osales 18 külalist,
  • lisaks Debüütkaadri noormehed.
  • annetajaid oli aga kokku koguni 28! See teeb südame eriti soojaks, sest tervelt 10(!) inimest, kes tuluõhtule publikuks ei tulnud, andsid oma panuse pangaülekande teel siiski! Suur tänu ja eriline respect!

Jõhvi Vallavalitsuse sotsiaalosakond kutsub nüüd oma suurperede lapsed silmakontrolli ja kiiremad saavad jõuluks oma prillid kätte.

Suur, suur tänu kõigile!